Archiwum kategorii: Ciekawe

Taras w cieniu altany

Zaaranżowanie przydomowego miejsca do relaksu jest dzisiaj bajecznie proste – pomogą w tym nie tylko rozbudowane kolekcje meblowe, ale i ciekawe dodatki, oświetlenie. Chcąc wykreować miejsce wyjątkowe, warto pomyśleć o precyzyjnym wyznaczeniu przestrzeni wypoczynkowej. Pomoże w tym nowoczesna pergola ogrodowa.

Idealne meble do ogrodu

Wygodne, trwałe i funkcjonalne – takie powinny być meble do ogrodu. Szukając idealnego kompletu, dajmy sobie nieco czasu na oglądanie i porównanie. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje, które zmienią miejsce wypoczynkowe nie do poznania!

Parasol czy pergola – jak zapewnić sobie cień?

Odpoczynek blisko natury to doskonały sposób na relaks. Posiadając taras czy przydomowy ogród, warto wykorzystać te przestrzenie i urządzić w nich wyjątkową strefę wypoczynkową. Konieczne okażą się meble oraz dodatki, ale też systemy, które pozwolą ochronić się przed palącym słońcem. Co wybrać: pergolę czy parasol ogrodowy?

Oryginalne meble ogrodowe z technorattanu

  Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne – tak w skrócie opisać można kolekcje technorattanowe, oferowane dzisiaj przez najlepszych projektantów. Meble takie doskonale sprawdzają się w ogrodach, jak i tarasach, werandach czy balkonach. Szeroki wybór elementów w kolekcjach sprawia, że bez trudu zaaranżujemy ciekawą przestrzeń.

W poszukiwaniu idealnego zadaszenia na tarasie

Odpoczynek przy domu, na tarasie, to świetny sposób na spędzanie upalnych, letnich dni. Zdecydowana większość z nas skupia się na znalezieniu eleganckich mebli ogrodowych, znacznie mniej czasu poświęcając ochronie przed słońcem. Warto wiedzieć, że klasyczne parasole ogrodowe są dzisiaj stopniowo wypierane przez nowoczesne pergole. Jak wznoszone jest takie zadaszenie?

Jak zmienić odbiór przestrzeni przydomowej?

Ogród czy przydomowy taras mogą zmienić się w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, o ile tylko poświęcimy im nieco czasu i uwagi. Konieczne okażą się dopasowane do potrzeb meble ogrodowe, ale również dodatki czy odpowiednie zadaszenie, które ochroni przed słońcem. Jakie rozwiązania wybrać?

Idealne meble na niewielki taras

Niewielkie tarasy dają wiele możliwości związanych z aranżowaniem przestrzeni – pomogą w tym dopasowane do potrzeb meble ogrodowe, jak również funkcjonalne dodatki. Taras taki możemy zmienić w miejsce do relaksu, jak również przestrzeń odpowiednią do podejmowania gości czy podawania posiłków. Możliwości jest naprawdę wiele!