Meble ogrodowe – galeria inspiracji

przez | 7 lipca 2020

Chcesz wreszcie wymienić nadgryzione zębem czasu krzesła i prowizoryczne leżaki na stylowe, komfortowe meble ogrodowe? Galeria prezentowana na naszej stronie dostarczy Ci inspiracji, dzięki którym przekształcisz nudny taras w luksusową strefę relaksu. Sprawdź nasze propozycje i znajdź komplet, który będzie Ci towarzyszył tegorocznego lata!

Stylowe i niezawodne meble ogrodowe – galeria marki Oltre

meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-milano

Galeria mebli ogrodowych marki Oltre wypełniona jest luksusowymi narożnikami o modułowej budowie, leżakami idealnie współgrającymi z krzywiznami ciała, zestawami jadalnianymi i designerskimi huśtawki w formie podwieszanych foteli… Imponujące, nowoczesne meble wykonane są  z technorattanu – innowacyjnego materiału, któremu niestraszna jest woda, promieniowanie UV i mróz. Wybierając meble Oltre, wzbogacasz swój ogród o wysokiej klasy meble, które w nienagannym stanie będą służyć Tobie, domownikom i gościom przez wiele długich lat.

Naturalne inspiracje

meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux

Ciekawą alternatywę dla technorattanowych kompletów prezentuje Vimine – producent ręcznie robionych mebli z rattanu. Stylowe krzesła, sofy, huśtawki i fotele inspirowane są stylem kolonialnym. Modele wyplatane z rattanu przypadną do gustu przede wszystkim zwolennikom naturalnych, bujnych ogrodów.