Meble ogrodowe nowoczesne – galeria najciekawszych rozwiązań

przez | 26 maja 2020

Czym charakteryzują się meble ogrodowe nowoczesne? Galeria prezentowana na naszej stronie jest najlepszą odpowiedzią! Sprawdź nasze propozycje najciekawszych mebli i przekonaj się, jak wiele mogą zmienić w Twoim ogrodzie.

Technorattanowe meble ogrodowe nowoczesne – galeria inspiracji

Galeria prezentująca meble ogrodowe nowoczesne wyplatane z technorattanu zachwyci każdego trendsettera szukającego do swojego ogrodu kompletnych rozwiązań. Stylowe, efektowne sofy, fotele, huśtawki i krzesła z technorattanu łączą w sobie naturalne, ciepłe wykończenie z bezwzględną trwałością. Każdy mebel z logo Oltre na metce wniesie na taras, patio czy na balkon  nutę luksusu rodem z najlepszych kurortów.

A może aluminium?

Ciekawą alternatywą dla mebli technorattanowych są komplety wykonane z aluminium – lekkiego metalu malowanego metodą proszkową. Sofy, leżanki, stoły i krzesła o surowej formie i chłodnym wykończeniu harmonijnie dopełnią bryły zaprojektowanej według najświeższych trendów architektonicznych. Idealnie wyprofilowane, luksusowe meble będą wysmakowaną dekoracją oraz komfortowym wyposażeniem umilającym każdy ciepły dzień.