Meble ogrodowe trendy – galeria inspiracji

przez | 5 czerwca 2020

Nieodłączną częścią każdego tarasu są meble ogrodowe. Trendy prezentowane w galerii przypadną do gustu wszystkim miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu. W modnych ogrodach nie ma już miejsca na przypadek, prowizoryczne rozwiązania i chaos. Miejsce składanych krzeseł czy drewnianych ławek zajęły luksusowe komplety wypoczynkowe z technorattanu.

Stylowe meble ogrodowe trendy – galeria marki Oltre

meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-milano

Szukasz funkcjonalnych i efektownych mebli ogrodowych? Trendy w galerii umieszczonej poniżej pomogą Ci skompletować wyjątkowy zestaw! Niekwestionowanym hitem na urządzonych ze smakiem tarasach i patiach są narożniki, jednoosobowe huśtawki i fotele wyplatane z technorattanu – syntetycznego tworzywa o naturalnym, ciepłym wykończeniu. Nowoczesne meble z jednej strony są praktycznym wyposażeniem, a z drugiej – wysmakowaną dekoracją aranżacji.

Technorattan przyjazny Matce Naturze

zestaw-ogrodowy-arona zestaw-ogrodowy-grado zestaw-ogrodowy-grado zestaw-ogrodowy-grado

Wymieniając walory mebli z technorattanu, nie sposób nie wspomnieć o ich ekologiczności. W procesie produkcji i podczas użytkowania nie wydzielają się żadne związki, które mogłyby zaszkodzić środowisku. Ponadto, po nieprzeciętnie długim okresie eksploatacji nadgryzione zębem czasu fotele czy stoliki mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu.