Meble rattanowe – galeria najciekawszych modeli

przez | 18 maja 2020

Przeglądając katalogi, na łamach których prezentowane są modne ogrody, nie sposób nie zauważyć, jak wielką popularnością cieszą się obecnie meble rattanowe. Galeria prezentowana poniżej udowadnia, że meble i dodatki wyplatane z egzotycznego surowca doskonale wpisują się w klimat panujący na modnych tarasach.

Stylowe meble rattanowe – galeria źródłem inspiracji

 

Galeria mebli rattanowych proponowanych przez markę Vimine zachwyca swoją różnorodnością. Wśród ogromu dostępnych modeli znajdziesz zarówno klasyczne zestawy składające się z drewnianego stołu i plecionych krzeseł, jak i efektowne, niebanalne kanapy, fotele na biegunach i designerskie huśtawki w formie podwieszanych foteli. Wszystkie meble występują w dwóch kolorach – naturalnym oraz białym o przecieranej strukturze.

Ręczna robota

Każdy egzemplarz prezentowany w katalogu Vimine wykonany jest w stu procentach ręcznie z materiału pozyskanego z ekologicznych źródeł (plantacji zrównoważonego rozwoju). Rzemieślniczy kunszt wykonania i oryginalne projekty sprawiają, że każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju.