Meble tarasowe – galeria najciekawszych modeli

przez | 11 czerwca 2020

Chcesz odświeżyć swój ogród i wyposażyć go w nowe meble tarasowe? Galeria prezentowana na naszej stronie będzie źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników odpoczynku w zaciszu własnego ogrodu.

Technorattanowe meble tarasowe – galeria inspiracji

meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-filip-ii-leonardo meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-filip-ii

Komplety wyplatane z technorattanu szturmem opanowały prywatne ogrody i zewnętrzne przestrzenie publiczne już kilka sezonów temu. Nic nie wskazuje na to, żeby ich pozycja lidera była zagrożona! Technorattanowe meble tarasowe prezentowane w naszej galerii łączą w sobie dopracowany design z bezwzględną trwałością. Stylowe sofy o modułowej konstrukcji, jednoosobowe huśtawki w formie otulających kokonów i komfortowe zestawy składające się z solidnych stołów i krzeseł będą piękną dekoracją każdej aranżacji oraz funkcjonalnym wyposażeniem, które zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat.

Rattan – powrót do korzeni

fotel-wiszacy-bella meble-na-balkon-marseille meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-jadalniane-rapallo

Coraz popularniejszą alternatywą dla mebli z technorattanu stają się modele rattanowe. Krzesła, huśtawki czy sofy wyplatane z egzotycznego surowca o ciepłym wykończeniu tworzą z tętniącą życiem, żywą zielenią wyjątkowo zgrany duet. Jak prezentują się najmodniejsze rattanowe meble tarasowe? Galeria umieszczona poniżej nie pozostawia wątpliwości – imponująco!