Meble tarasowe i funkcjonalne dodatki

przez | 16 lutego 2021

Przydomowy taras możemy zaaranżować w krótkim czasie i nie wydając na to kroci – przekonują architekci i dekoratorzy. Współcześnie szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że nasz taras może stać się naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym w okresie wiosny czy lata. Nowoczesne meble zaskoczą nas trwałością oraz oryginalnym designem. Co wybrać?

Meble tarasowe z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to właśnie meble technorattanowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem. Klienci mówią o ich wysokiej trwałości, ale również doskonałych parametrach technicznych, o dużym wyborze. Faktycznie, kolekcje technorattanowe składają się z kilkudziesięciu elementów, wśród których znajdziemy produkty idealne zarówno na tarasy, do ogrodów, do stref wypoczynkowych, do SPA czy na balkon. Tak duże rozróżnienie sprawia, że zaprojektowanie idealnego tarasu nie sprawi nam żadnego problemu.

Warto przyjrzeć się meblom technorattanowym z bliska. Ich stelaże wykonane są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten jest zabezpieczony przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Lekka formuła sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie takich mebli nie sprawi problemów. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – do złudzenia przypomina ona naturalny rattan, przez co wygląda doskonale. Technorattan posiada nieporowatą strukturę – w praktyce nie chłonie on brudu, wilgoci, jego czyszczenie nie sprawia żadnych problemów.

meble-ogrodowe-corfu meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-asti fotel-na-balkon-leonardo

Parasol nad miejscem wypoczynkowym

Chcąc wypoczywać komfortowo zadbajmy o to, aby w miejscu wypoczynkowym znalazł się również nowoczesny parasol ogrodowy. Współcześnie parasole odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, a dodatkowo posiadają kilka punktów regulacji, przez co możliwe jest dopasowanie kąta padania cienia.

https://gardenspace.pl/fotel-na-balkon-leonardo parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-riva