Meble tarasowe odporne na zmienne warunki atmosferyczne

przez | 14 stycznia 2021

Szukając inspiracji na zaprojektowanie wymarzonej przestrzeni tarasowej warto wziąć pod uwagę propozycje topowych producentów mebli. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami: są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, jak również wykonane z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia. Jaki komplet wybrać?

Komplety ogrodowe wypoczynkowe

Jednymi z najchętniej wybieranych do ogrodów i na tarasy są komplety wypoczynkowe. Rozbudowane komplety składają się z licznych elementów, przez co bez trudu dopasujemy konkretny mebel do własnych potrzeb czy przestrzeni tarasu. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się obszerne sofy narożne, jak również fotele w kształcie kokonów, klasyczne fotele i krzesła, leżanki ogrodowe z możliwością regulowania zagłówka. Komplety wypoczynkowe technorattanowe to strzał w dziesiątkę – meble takie są trwałe, zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych czy na odkształcenia. Wierzch mebli tworzy plecionka technorattanowa, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Plecionka jest syntetyczna, posiada nieporowatą budowę, jej czyszczenie nie jest problematyczne.

meble-ogrodowe-milano-ii- meble-ogrodowe-milano-ii- meble-ogrodowe-milano-ii- meble-ogrodowe-milano-ii-

Meble ogrodowe do podawania posiłków

Stworzenie strefy jadalnej na tarasie to dzisiaj nie problem – kluczem jest zakupienie odpowiedniego stołu, jak również wygodnych foteli czy krzeseł. Wśród najchętniej wybieranych stołów wymienia się te, w których blat wykonany jest z litego drewna. Takie blaty są odpowiednio zabezpieczane przed wilgocią, dodatkowo wspaniale prezentują się one wśród zieleni. Uzupełnieniem stołu mogą być eleganckie krzesła rattanowe, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Takie zestawienie wyglądać będzie elegancko. Dla podniesienia komfortu możemy nad miejscem jadalnym postawić pergolę.

meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rapallo zestaw-rondo-