Nowoczesne meble technorattanowe na ogród

przez | 26 września 2021

Podczas poszukiwań idealnych mebli ogrodowych jesteśmy w stanie godzinami wertować oferty sklepów internetowych czy przechadzać się po sklepach producentów. Chcąc zaoszczędzić czas od razu warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe – kolekcje takie zachwycą nas starannością wykonania, detalami, elegancją. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych?

Rozbudowane komplety technorattanowe

Dlaczego meble technorattanowe cieszą się tak dużą popularnością? Niewątpliwie jedną z zalet jest olbrzymi wybór – kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, co pozwala na wybranie mebla dopasowanego do naszych potrzeb. W kolekcjach znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, ale również sofy dwuosobowe, leżanki ogrodowe, wygodne fotele w kształcie kokonu, które pozwolą nam na swobodne bujanie w obłokach. W kompletach nie brak również elementów uzupełniających na taras – ciekawym rozwiązaniem są donice technorattanowe. Meble technorattanowe osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci, ścieraniem czy korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – tworzywo to nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania, nie jest podatne na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Atutem kolekcji technorattanowych jest fakt, że meble dostępne są w szerokiej palecie kolorów. Pozwoli to wybrać meble dopasowane do istniejącej już aranżacji pomieszczenia.

Technorattanowe komplety kawowe

W kolekcjach technorattanowych znajdziemy nie tylko wysokiej jakości meble wypoczynkowe, ale też komplety odpowiednie na mniejsze tarasy czy na balkony. Komplety kawowe to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy zaprojektować funkcjonalne miejsce wypoczynkowe dla dwóch osób. Tak zaaranżowany taras to idealne miejsce do podawania popołudniowej kawy czy też odpoczynku z książką w ręku. Komplet kawowy warto umieścić w cieniu rozłożystego parasola ogrodowego, aby możliwe było schronienie się przed silnym słońcem w ciągu letniego dnia.