Nowoczesne meble technorattanowe – wybieramy idealny komplet

przez | 14 maja 2021

Odpowiednio zaprojektowany ogród to idealne miejsce wypoczynkowe dla nas i naszych bliskich. Poprzez dobranie wygodnych mebli i dodatków stworzymy przestrzeń, którą pozwoli nam zrelaksować się w najbardziej upalny weekend. Jakich elementów potrzebujemy?

Komplety wypoczynkowe do ogrodu

Komplety wypoczynkowe technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – są wygodne, trwałe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. W rozbudowanych kolekcjach znajdziemy wszystko co niezbędne do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej – sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele wiszące, wygodne sofy dwuosobowe, stoły kawowe. Mocną stroną mebli technorattanowych jest to, że są one projektowane zgodnie z obowiązującą modą – mogą być one wykorzystane zarówno w aranżacjach minimalistycznych, skandynawskich, rustykalnych czy prowansalskich. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, co pozwala na ich zabezpieczenie przed korozją. Okrycie mebli tworzy plecionka technorattanowa, która nie chłonie wilgoci, nie płowieje.

Komplety kawowe na taras i balkon

Dysponując nieco mniejszą przestrzenią wypoczynkową nie musimy rezygnować z wygody. Dla posiadaczy tarasów i balkonów producenci przygotowali eleganckie komplety kawowe, składające się zazwyczaj z kilku wygodnych foteli lub krzeseł oraz stolika kawowego. Komplety takie mogą mieć różne oblicza – poza wspomnianym technorattanem warto zwrócić uwagę na wygodne krzesła, w których siedzisko i oparcie wykonane jest z trwałej liny polipropylenowej. Tak zaprojektowane krzesło idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy, zwraca uwagę i podnosi estetykę otoczenia. Inną propozycją są eleganckie i nowoczesne krzesła z rattanu.