Nowoczesne parasole ogrodowe – galeria najmodniejszych modeli

przez | 11 czerwca 2020

W urządzonych ze smakiem, funkcjonalnych ogrodach ogromną rolę odgrywają nowoczesne parasole ogrodowe. Galeria prezentowana na naszej stronie jest najlepszym dowodem na to, że umiejętnie dobrany parasol może stać się praktycznym sprzętem umilającym odpoczynek na świeżym powietrzu oraz stylową dekoracją aranżacji.

Innowacyjne parasole ogrodowe – galeria inspiracji

duzy-parasol-ogrodowy-prostokatny parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger duzy-parasol-ogrodowy-prostokatny

Szukasz niezawodnego parasola, który będzie w nienagannym stanie służył w ogrodzie przez długie lata? Nie mamy wątpliwości, że nawet największe oczekiwania spełnią nowoczesne parasole ogrodowe z linii Platinum. Osadzone na centralnej albo bocznej nodze parasole imponują swoimi rozmiarami. Czasze o kilkumetrowej średnicy/długości boku można przechylać i obracać, co pozwala na zacienienie każdego, nawet trudnodostępnego zakamarka bez konieczności przesuwania ciężkiej konstrukcji.

Parasole na każdą pogodę

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Prezentowane w galerii parasole ogrodowe wyposażone są w czasze z materiału charakteryzującego się wysoką odpornością na blaknięcie. Co ważne, czasze nie tylko rzucają na taras kojący cień, ale również są szczelną barierą dla szkodliwego promieniowania UV oraz opadów.