Nowoczesny taras dopasowany do potrzeb!

przez | 23 marca 2021

Wypoczynek blisko domu to dzisiaj najlepsza forma relaksu. Nie trzeba wiele, aby zaprojektować takie miejsce do wypoczynku – niewielki taras czy ogród będą idealne. Jakie meble i dodatki wybrać, aby cieszyć się komfortem blisko natury?

Znajdź idealne meble ogrodowe

Podstawą wypoczynku na tarasie są oczywiście meble ogrodowe. Ich szeroki wybór może nas zaskoczyć! Wśród najchętniej kupowanych wymienia się dzisiaj meble ogrodowe technorattanowe. Są one zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a sami kupujący mogą wybierać w szerokim wachlarzu elementów. Meble takie osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach, więc ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów. Wierzch pokrywa plecionka technorattanowa, która zabezpieczona jest przed wnikaniem wilgoci, brudu, ścieraniem.

meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-monza meble-ogrodowe-rondo

Dodatkowe wyposażenie: parasol i grill ogrodowy!

Aby wypoczynek na tarasie był jeszcze lepszy warto zadbać o odpowiednie zacienienie miejsca wypoczynkowego – pomoże nam w tym parasol ogrodowy o szerokiej czaszy. Producenci proponują dzisiaj parasole o czaszach o boku sięgającym nawet 4 metrów długości! Czasze tworzone są z tkanin o wysokiej odporności na uszkodzenia czy ścieranie. Czasza taka skutecznie ochroni nas zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i deszczem. Warto wspomnieć też, że parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji, przez co dokładnie dopasujemy kąt padania cienia.

Elementem, na który decyduje się wielu z nas jest grill ogrodowy. Nowoczesne grille ogrodowe to najczęściej specjalistyczne urządzenia działające na gaz – takie rozwiązanie sprawia, że samo grillowanie jest znacznie prostsze i przyjemniejsze, nie musimy zmagać się z gryzącym dymem. Grille są proste w obsłudze, a ilość dodatkowych elementów sprawia, że sam proces grillowania jest niezwykle przyjemny.

parasol-tarasowy-challenger grill-gazowy-palermo grill-gazowy-katania parasol-tarasowy-challenger