Oryginalnie zaprojektowany taras przydomowy

przez | 15 stycznia 2021

Przestrzeń przydomowa w formie tarasu może być wykorzystywana na wiele sposobów – przekonują architekci i dekoratorzy wnętrz. Dzięki olbrzymiej różnorodności w ofercie topowych producentów mebli ogrodowych możemy zaprojektować przestrzeń wypoczynkową dopasowaną do naszych potrzeb. Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się komfortem i wygodą blisko domu?

Meble ogrodowe – solidna podstawa

Podstawą w ogrodzie bez wątpienia są eleganckie meble. Komplety mebli ogrodowych warto kupować wprost u producenta – co zaproponują nam najlepsi dostawcy? Jednymi z najchętniej kupowanych są dzisiaj meble technorattanowe – technorattan znany jest doskonale w Polsce, dzisiaj projektanci proponują nam meble w odświeżonej, nowej odsłonie. Meble technorattanowe sprawdza się w każdej przestrzenie wypoczynkowej: czy to prywatnej, czy publicznej. Dodatkowo meble takie tworzone są z trwałych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne materiałów, przez co przez długie lata zachowają wspaniały wygląd. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Oznacza to, że stelaż zabezpieczony jest przed odkształcaniem czy łamaniem.

meble-ogrodowe-coria meble-ogrodowe-lugo meble-ogrodowe-lugo meble-ogrodowe-milano-ii

Parasol ogrodowy na tarasie

Chcąc zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo warto rozważyć zakup nowoczesnego parasola ogrodowego – parasole takie posiadają aluminiową konstrukcję, która nie odkształca się, jest malowana proszkowo, a więc zabezpieczono ją przed działaniem wilgoci. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu – takie połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, wnikanie brudu. Czasza skutecznie ochroni nas nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale też przed niespodziewanym deszczem! Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia.

meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rondo zestaw-ogrodowy-bilbao